• Wybierz markę samochodu i części jakich szukasz
   

  Jaką mam pewność, że tłumik będzie pasował?

  W poprzednim artykule pisałem o 4 kluczowych informacjach, które powinieneś zebrać by dobrać idealnie pasujący element wydechu.

  Powstaje jednak pytanie, co zrobić, gdy pewnych informacji brakuje i nie możemy zyskać pewności, czy część będzie pasować? W takiej sytuacji sprzedawca powinien pozwolić na zwrot towaru. Mi osobiście zwroty zdarzają się bardzo rzadko, ale każdy zwrot przyjmuję, bez żadnej dyskusji. Tym bardziej, że Tobie, jako klientowi kupującemu przez internet przysługuje zgodnie z prawem 10-dniowy termin na zwrot produktów. Osobiście nie ograniczam się tylko do tego terminu, bo przecież może się zdarzyć, że dopiero za miesiąc będziesz mógł zamontować dany przedmiot i sprawdzić, czy rzeczywiście jest odpowiedni. Pomyślałem jednak, że warto byś wiedział, jak to wygląda z prawnego punktu widzenia i czego możesz się domagać u innych sprzedawców. Jest to Twój przywilej, więc w razie potrzeby warto z tego skorzystać.

  Mało tego – w przypadku zwrotu to ja pokrywam koszt wysłania, więc tak naprawdę niczym nie ryzykujesz, nawet jeśli pomylisz się przy wyborze części.

  Oczywiście warunki sprzedaży zależą od konkretnego sklepu, ale wiem, że taki sposób, jak opisany powyżej, naprawdę świetnie się sprawdza. Funkcjonuję on u mnie już od dobrych kilku lat i każdy klient jest zadowolony z faktu, że w każdej chwili może zwrócić zakupiony przedmiot. Niezależnie od tego, kiedy go nabył.

  Część pasuje do samochodów: 

  Comments are closed.

    Zaprojektowane przez Klienter.pl


    Przeczytaj poprzedni wpis:
    Jakie informacje są potrzebne by idealnie dobrać tłumik?

    Tak naprawdę, im więcej danych zbierzesz, tym lepiej. Są jednak 4 kluczowe parametry, bez których dobranie idealnie pasującej części będzie...

    Zamknij